июль, 2018 ел
җомга

“Кулланучылар хокукларын яклау” законы нигезендә кулланучы дистанцион рәвештә алынган товарны аны тапшыруга кадәр теләсә кайсы вакытта, ә товарны тапшырудан соң – 7 көн эчендә кире кайтара ала.

1 август көнне 20.00 сәгатьтә Бөгелмәнең Кызыл Армия урамы буенча урнашкан Мәдәният һәм ял паркында Бөтендөнья урам киносы фестивале үтәчәк.

Якшәмбе, 29 июль көнне “Энергетик” стадионында Югары лига командалары арасында футбол буенча ТР чемпионатының 10 матчы узачак.

«Операция «Ы» и другие приключения Шурика» нәфис фильмы күрсәтеләчәк

Ел саен Татарстан Республикасының Мәдәният министрлыгы тарафыннан Республика авыл җирлекләрендә эшләп килүче муниципаль мәдәниять ужреждениеләрен һәм аларның хезмәткәрләрен акчалата бүләкләү буенча конкурс үткәрелә.

Җәйге челләдә һәркем шундый теләк белән янадыр инде ул – су буйлары үзенә тартып кына тора.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: