Элемтә өчен мәгълүмат

Бөгелмә шәһәр җирлеге 
Муниципаль берәмлек башлыгы: Закиров Линар Рөстәм улы  
Муниципаль берәмлек Советы рәисе: Закиров Линар Рөстәм улы  
Адрес: 423230, ТР, Бөгелмә шәһәре, Гафиятуллин урамы, 7 йорты 
Телефон: (85594) 4-25-00 
Е-mail: sovet.bugulma@tatar.ru 


 
Карабаш шәһәр тибындагы бистә
Муниципаль берәмлек башлыгы: Минхәйдәров Марат Тәлгать улы
Муниципаль берәмлек Советы рәисе: Минхәйдәров Марат Талгать улы
Адрес: 423229, Татарстан Республикасы, Бөгелмә районы, Карабаш шәһәр тибындагы бистә, А. Мөхәммәтҗанов урамы, 10 йорты 
Телефон: (85594) 5-07-69 
E-mail: Karabash.Bug@tatar.ru


Акбаш авыл җирлеге
Муниципаль берәмлек башлыгы: Хуҗиев Рәзгать Тәлгать улы
Муниципаль берәмлек Советы рәисе: Хуҗиев Рәзгать Тәлгать улы
Адрес: 423225, Татарстан Республикасы, Бөгелмә районы, Акбаш тимер юл станциясе бистәсе, Мәктәпле урамы, 9 йорты
Телефон: (85594) 5-73-49

E-mail: Akbash.Bug@tatar.ru


Березовка авыл җирлеге

Муниципаль берәмлек башлыгы: Меньшаева Наталья Рафиковна
Муниципаль берәмлек Советы рәисе:  Меньшаева Наталья Рафиковна 
Адрес: 423201, Татарстан Республикасы, Бөгелмә районы, поселок Березовка поселогы, Үзәкле урамы, 7 йорты 
Телефон: (85594) 5-10-83

E-mail: Berez.Bug@tatar.ru


Зур Федоровка авыл җирлеге

Муниципаль берәмлек башлыгы: Мотыйгуллин Рафыйк Мингалим улы 
Муниципаль берәмлек Советы рәисе:  Мотыйгуллин Рафыйк Мингалим улы 
Адрес: 423203, Татарстан Республикасы, Бөгелмә районы, Победа поселогы, Пушкин урамы, 21 йорты
Телефон: (85594) 5-21-29 

E-mail: Bfed.Bug@tatar.ru


Восточный авыл җирлеге
Муниципаль берәмлек башлыгы:  Исмәгыйлева Лилия Шәймөхәммәт кызы 
Муниципаль берәмлек Советы рәисе:   Исмәгыйлева Лилия Шәймөхәммәт кызы 
Адрес: 423226, Татарстан Республикасы, Бөгелмә районы, Восточный поселогы, Гафиятуллин урамы, 8б йорты 
Телефон: (85594) 5-40-17 

E-mail: Vostok.Bug@tatar.ru


Вязовка авыл җирлеге

Муниципаль берәмлек башлыгы: Соколов Виктор Наколаевич
Муниципаль берәмлек Советы рәисе: Соколов Виктор Наколаевич
Адрес: 423202, Татарстан Республикасы, Бөгелмә районы, Вязовка поселогы, Үзәкле урамы, 34 йорты 
Телефон: (85594) 5-83-21 
E-mail: Vyaz.Bug@tatar.ru

 

Зеленая Роща авыл җирлеге
Муниципаль берәмлек башлыгы: Хикмәтов Денис Мөсәгыйт улы
Муниципаль берәмлек Советы рәисе: Хикмәтов Денис Мөсәгыйт улы
Адрес: 423204, Татарстан Республикасы, Бөгелмә районы, Зеленая Роща авылы, Совет урамы, 23а йорты 
Телефон: (85594) 5-62-45 
E-mail: Zelr.Bug@tatar.ru

 

Ключи авыл җирлеге
Муниципаль берәмлек башлыгы: Батаев Владимир Афанасьевич
Муниципаль берәмлек Советы рәисе: Батаев Владимир Афанасьевич
Адрес: 423221, Татарстан Республикасы, Бөгелмә районы, Ключи авылы,  Озерная урамы, 1 йорт
Телефон: (85594) 5-86-44 
E-mail: Kluch.Bug@tatar.ru

 

Кодаш авыл җирлеге
Муниципаль берәмлек башлыгы: Хәйсәрова Гүзәлия Әсгать кызы
Муниципаль берәмлек Советы рәисе: Хәйсәрова Гүзәлия Әсгать кызы
Адрес: 423228, Татарстан Республикасы, Бөгелмә районы, Кодаш авылы, Заря урамы, 21б йорты
Телефон: (85594) 5-30-64
E-mail: Kudash.Bug@tatar.ru

 

Кече Бөгелмә авыл җирлеге

Муниципаль берәмлек башлыгы: Хлопцев Сергей Николаевич
Муниципаль берәмлек Советы рәисе: Хлопцев Сергей Николаевич
Адрес: 423210, Татарстан Республикасы, Бөгелмә районы, Кече Бөгелмә авылы, Совхозная урамы, 7б йорты 
Телефон: (85594) 5-17-76
E-mail: mbug.bug@tatar.ru

 

Наратлы авыл җирлеге

Муниципаль берәмлек башлыгы: Дмитриев Сергей Александрович
Муниципаль берәмлек Советы рәисе: Дмитриев Сергей Александрович
Адрес: 423212, Татарстан Республикасы, Бөгелмә районы, Наратлы авылы, Молодежная урамы, 8а йорты 
Телефон: (85594) 5-22-65 
E-mail: Narat.Bug@tatar.ru

 

Яңа Александровка авыл җирлеге

Муниципаль берәмлек башлыгы: Мәһдиев Дамир Каюм улы
Муниципаль берәмлек Советы рәисе:  Мәһдиев Дамир Каюм улы

Адрес: 423220, Татарстан Республикасы, Бөгелмә районы, Яңа Александровка авылы, Центральная урамы, 2б йорты 
Телефон: (85594) 5-60-49 
E-mail: Nalex.Bug@tatar.ru

 

Яңа Сумароково авыл җирлеге

Муниципаль берәмлек башлыгы:  Минханова Светлана Леонидовна
Муниципаль берәмлек Советы рәисе:  Минханова Светлана Леонидовна
Адрес: 423222, Татарстан Республикасы, Бөгелмә районы,  Яңа Сумароково, Совет урамы, 7 йорт
Телефон: (85594) 5-80-43 
E-mail: Nsum.Bug@tatar.ru

 

Петровка авыл җирлеге
Муниципаль берәмлек башлыгы: Ибраһимов Рафаэль Флүр улы
Муниципаль берәмлек Советы рәисе: Ибраһимов Рафаэль Флүр улы
Адрес: 423217, Татарстан Республикасы, Бөгелмә районы, Петровка авылы,  Центральная урамы, 8 йорты 
Телефон: (85594) 5-76-42
E-mail: Petr.Bug@tatar.ru

 

Подгорный авыл җирлеге
Муниципаль берәмлек башлыгы:  Мөбәрәкшин Марат Фәрит улы 
Муниципаль берәмлек Советы рәисе: Мөбәрәкшин Марат Фәрит улы
Адрес: 423227, Татарстан Республикасы, Бөгелмә районы, Подгорный поселогы, Совет урамы, 1 йорт
Телефон: (85594) 5-98-03 
E-mail: Pgor.Bug@tatar.ru

 

Спасск авыл җирлеге

Муниципаль берәмлек башлыгы:  Ишкова Антонина Васильевна
Муниципаль берәмлек Советы рәисе: Ишкова Антонина Васильевна
Адрес: 423214, Татарстан Республикасы, Бөгелмә районы, Спасск авылы, Спасск урамы, 20 йорты
Телефон: (85594) 5-90-06 
E-mail: Spas.Bug@tatar.ru

 

Иске Исаково авыл җирлеге
Муниципаль берәмлек башлыгы: Кәримова Эльвира Михайловна
Муниципаль берәмлек Советы рәисе:  Кәримова Эльвира Михайловна
Адрес: 423211, Татарстан Республикасы, Бөгелмә районы, Иске Исаково авылы, Совет урамы, 46 йорты
Телефон: (85594) 5-46-13
E-mail: Stis.Bug@tatar.ru

 

Татар Димскәе авыл җирлеге
Муниципаль берәмлек башлыгы: Галләмов Ринат Канәфи улы
Муниципаль берәмлек Советы рәисе: Галләмов Ринат Канәфи улы
Адрес: 423213, Татарстан Республикасы, Бөгелмә районы, Татар Димскәе авылы, Комсомол урамы, 23 йорты 
Телефон: (85594) 5-93-30 

E-mail: Tdim.Bug@tatar.ru

 

Соңгы яңарту: 23 май 2017, 15:43
Copyright © 2003-2017
Хата таптыгызмы? Сүзне яки җөмләне билгеләгез һәм CTRL+ENTER басыгыз
Яндекс цитирования