Эшмәкәрләр игътибарына: сыйфат өчен Татарстан Республикасы Хөкүмәте премиясен алуга XIII ачык конкурс игълан ителде

2018 елның 22 марты, пәнҗешәмбе

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетының 2003 елның 11 апрелендәге Карары белән сыйфат өчен Татарстан Республикасы Хөкүмәте премиясе расланды. Ул ел саен конкурс нигезендә оешмаларга продукция һәм хезмәт күрсәтү өлкәсендә зур нәтиҗәләргә ирешкән, аларның иминлеген тәэмин иткән, шулай ук идарә итүнең югары эффектив ысулларын үзләштергән өчен бирелә.

2017 елда Татарстан Республикасында сыйфат өчен Татарстан Республикасы Хөкүмәте премиясен алу өчен ХIV ачык конкурс уздырыла. Конкурсны уздыру тәртибе һәм шартлары www.pcq.ru сайтында катнашучылар өчен гариза формасы бирелгән бүлектә урнаштырылган.

Бөгелмә муниципаль районы башкарма комитетында өстәмә мәгълүмат алу өчен телефон: (85594)438-65-165 Шакиров Ф.М.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: