Республика конкурсы: "Татарстан Республикасы төзелеш тармагында хезмәтне саклау буенча иң яхшы оешма - 2019"

2019 елның 1 феврале, җомга

Бөгелмә муниципаль районы башкарма комитеты мәгълүмат бирә: Татарстан Республикасында хезмәт шартларын яхшырту һәм җитештерү травматизмын профилактикалау эшләрен активлаштыру максатыннан, Татарстан Республикасы Төзелеш, архитектура һәм торак-коммуналь хуҗалык министрлыгы, Татарстан республика оешмасы (Рәсәй төзүчеләр Профсоюзы) һәм Татарстан Республикасы Төзүчеләр берлеге белән берлектә, «Татарстан Республикасы төзелеш тармагында хезмәт саклау буенча иң яхшы оешма» республика бәйгесе ел саен үткәрелә.

Җиңүчеләр 3 группа һәм 8 номинация буенча билгеләнә:

I төркем: төзелеш оешмалары:

1) башкарылган эшләрнең еллык акча күләме 50 млн. сумга кадәр;

2) башкарылган эшләрнең еллык акча күләме 50 млн-500 млн сумга кадәр;

3) башкарылган эшләрнең еллык акча күләме 500 млн. сумнан артык.

II төркем: махсус монтаж эшләре оешмалары:

4) башкарылган эшләрнең еллык акча күләме 50 млн. сумга кадәр;

5) башкарылган эшләрнең еллык акча күләме 50 млн-500 млн сумга кадәр;

6) башкарылган эшләрнең еллык акча күләме 500 млн. сумнан артык.

III төркем: төзелеш индустриясе предприятиеләре:

7) хезмәткәрләр санын 100 кешегә кадәр;

8) хезмәткәрләр санын 100-дән артык кеше.

Бөгелмә муниципаль районы башкарма комитеты Бөгелмә муниципаль районының төзелеш тармагы предприятиеләрен ел саен үткәрелә торган «Татарстан Республикасы төзелеш тармагының хезмәтне саклау буенча иң яхшы төзелеш оешмасы – 2019»республика конкурсында катнашырга чакыра.

Өстәмә мәгълүматны түбәндәге телефон буенча алырга мөмкин: (85594)438-65-163 (Бөгелмә муниципаль районы Башкарма комитетының икътисад бүлеге - Шакиров Ф. М.).

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: