Дүртенче чакырылыш Бөгелмә муниципаль районы Советының XXXI сессиясе узды

2024 елның 8 феврале, пәнҗешәмбе

Бөгелмә районы башлыгы Линар Закиров рәислегендә дүртенче чакырылыш Бөгелмә муниципаль районы Советының XXXI сессиясе узды. Көн тәртибенә 4 сорау куелды һәм каралды.

Бөгелмә муниципаль районы Советының 2024 елның 07 февралендәге XXXI сессиясенең 1 номерлы карары белән «Татарстан Республикасы Бөгелмә муниципаль районы Башкарма комитеты җитәкчесе вазыйфасына конкурс игълан итү турында» карар кабул ителде.

Конкурсантлардан документлар 2024 елның 9-28 февралендә Бөгелмә шәһәре, Гафиятуллин урамы, 7 нче йорт, 315 нче кабинет адресы буенча көн саен 8-17 сәгатьләрдә, ял көннәрендә 9-11 сәгатьләрдә муниципалитет бинасында кабул ителә, телефон: 8(85594) 4-38-65 (доб.132), 4-08-61.

Конкурс комиссиясе утырышы 2024 елның 5 мартында узачак.

Сессиянең көн тәртибендәге барлык мәсьәләләр буенча тиешле карарлар кабул ителде.

Кабул ителгән карарларның тулы тексты белән "Бөгелмә муниципаль районы" муниципаль берәмлегенең рәсми порталында танышырга мөмкин bugulma.tatar.ru "Интернет" челтәрендә («Документлар» бүлеге, «Муниципаль район Советы карарлары» бүлеге).

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: