Бөгелмәнең хокук саклау органнары һөнәри бәйрәмнәрен билгеләп үттеләр

2019 елның 11 ноябре, дүшәмбе

«Яшьләр сарае»нда Россия Федерациясе Эчке эшләр органнары хезмәткәрләре көненә багышланган тантаналы концерт булды, анда Россия Эчке эшләр министрлыгының Бөгелмә районы буенча бүлегенең шәхси составын бүләкләделәр.

Россия Эчке эшләр министрлыгының Бөгелмә районы буенча бүлегенең шәхси составын Бөгелмә муниципаль районы башлыгы, шәһәр мэры Линар Закиров котлады. Ул залда утыручыларның барысына да сәламәтлек, уңышлар, иминлек һәм Бөгелмә иминлеге өчен хезмәт эшчәнлегендә уңышлар теләде.

Бәйрәм чарасы концерт программасы белән үрелеп барды. Кунаклар игътибарына полиция хезмәткәрләренең үзләре башкаруында җырлар һәм иҗат коллективларының концерт номерлары тәкъдим ителде.

Традиция буенча чарада катнашучылар тормышлары бәрабәренә шәһәр халкының тынычлыгын саклаучыларны бер минут тынлык белән искә алдылар, дип хәбәр итә Россия Эчке эшләр министрлыгының Бөгелмә районы буенча бүлеге матбугат хезмәте.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: