"Россия Ритейл атнасы": ноябрьдә Халыкара форум узачак

2019 елның 12 ноябре, сишәмбе

Бөгелмә муниципаль районы Башкарма комитеты 2019 елның 19 ноябреннән 20 ноябренә кадәр Санкт-Петербургта ел саен уздырыла торган «Россия ритейлы атнасы» халыкара форумына – ваклап сату өлкәсендә төп вакыйга - «Нева ритейл көннәре» бизнес һәм хакимият форумы (алга таба - форум) узачагын хәбәр итә.

Форумны оештыручылар - Россия Федерациясе Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы һәм ритейл базары экспертларының Россия ассоциациясе.

Чарада Россия Федерациясе субъектларының хакимият органнары, ваклап сату бизнесы вәкилләре, җитештерүчеләр, тармак экспертлары, тармак ассоциацияләре һәм берлекләре катнашачак.

Бөгелмә муниципаль районы эшкуарларын Санкт-Петербург шәһәрендә «Невада ритейл көннәре» форумы эшендә катнашырга чакырабыз.

Белешмәләр өчен телефон: (85594)438-65-163 Бөгелмә муниципаль районы Башкарма комитетының икътисад бүлеге (Шакиров Ф. М.)

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: