Проблемалар турында: ТР Дәүләт Советы депутаты Бөгелмәдә гражданнарны кабул итте

2018 елның 14 ноябре, чәршәмбе

«Бердәм РОССИЯ " Бөтенроссия сәяси партиясенең Бөгелмә җирле бүлеге җәмәгатьчелекне кабул итү бүлмәсендә бишенче чакырылыш Татарстан Республикасы Дәүләт Советы депутаты, Татарстан Республикасы Дәүләт Советының Бюджет, салымнар һәм финанслар комитеты рәисе Леонид Якунин гражданнарны шәхсән кабул итте. Кабул итүдә шулай ук Татарстан Республикасы Президентының Коррупциягә каршы сәясәт мәсьәләләре идарәсенең оештыру бүлеге баш киңәшчесе Александр Маратканов та катнашты.

Бу көнне депутатка 6 кеше язылды, алар җәмәгать туклануын оештыру буенча аукционда катнашканда законнарның камил булмавы, медицина-социаль учреждениеләр билгеләүдәге проблемалар, кышкы чорда ПМС-149 торак пунктына юлларны чистарту проблемасы, су белән тәэмин итү һәм коммуникация челтәрләренә, хезмәт законнарын бозу турында һ. б. мәсьәләләр хакында борчу белдерде.

Җентекләп карау таләп иткән сораулар эшкә алынды. Башка мөрәҗәгатьләр буенча аңлатмалар бирелде.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: